اپلیکیشن مصالح ساختمانی IAGCO

اپلیکیشن مصالح ساختمانی IAGCO

فروش مصالح ساختمانی در تهران
مرکز فروش مصالح ساختمانی در تهران
اسفند ۲۵, ۱۳۹۷
بازار پخش مصالح ساختمانی AOSKEIEDJEDJEDKEJDNWEKJDNWEKJNWEJKBEKJBNEJKBEJKNEJKNERCKLERNCKENJENCWNCKFNERKFN
بازار پخش مصالح ساختمانی در تهران
اسفند ۲۶, ۱۳۹۷
نمایش همه

اپلیکیشن مصالح ساختمانی IAGCO

اپلیکیشن مصالح ساختمانی

معرفی اپلیکیشن مصالح ساختمانی IAGCO

اپلیکیشن ها در دنیای تکنولوژی امروز در بسیاری از مشاغل نفوذ کرده و بازار تمامی کسب و کار ها را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.اپلیکیشن ها بسیاری از مشکلات استفاده افراد از خدمات شرکت ها را برطرف نموده است و به خدمت گرفتن این نوع از خدمات می تواند به تنهایی کسب و کاری را متحول نماید.اپلیکیشن ها در واقع شعبه شرکت یا مجموعه خاصی درون تلفن همراه شما است.می توانید هرگاه که به کالا یا خدمتی نیاز داشتید،همان لحظه آن را درون گوشی موبایل خود جستجو،بررسی و آنالیز،مقایسه و در نهایت انتخاب نمائید.

نکاتی برای استفاده از اپلیکیشن های مصالح ساختمانی

تکنولوژی اپلیکیشن اینبار به فضای مصالح ساختمانی ورود کرده و به دنبال آن مزایایی به دنبال داشته است.

 • اپلیکیشن های مصالح ساختمانی در این فضا پلی میان شما و شرکت های تولید و تامین انواع مصالح ساختمانی می باشند که هر زمان که بدان احتیاج داشته باشید در خدمت شماست.
 • با نصب اپلیکیشن نزدیک ترین راه را برای خرید یا کسب اطلاعات درباره مصالح ساختمانی را انتخاب نموده اید.
 • در اغلب اپلیکیشن های نسخه موبایل مصالح ساختمانی،پس از استفاده طولانی مدت شما به عنوان مشتری ویژه به حساب می آیید و به موازات آن از خدمات بیشتر و متنوع تر با شرایط ویژه تری بهره می برید.
 • در اپلیکیشن های مصالح ساختمانی ،بخشی تحت عنوان سوالات متداول وجود دارد که این امکان را به شما خواهد داد که سوالات خود را در غالب اپلیکیشن بپرسید.همچنین در این بخش می توانید درخواست پشتیبانی داشته باشید.
 • با نصب اپلیکیشن،از آخرین محصولات و آخرین مصالح ساختمانی جدید مطلع خواهید شد و در جریان آخرین قیمت ها قرار خواهید گرفت.

بودن افرادی متخصص، مشاوره با افرادی خبره، استفاده از مصالح ساختمانی خوب و مرغوب، برنامه ریزی و … همگی از جمله موارد مهمی می باشد که در موفقیت پروژه ساختمانی شما تاثیر به سزایی دارد.حتما در تمامی نقاط  کشور چشم شما به ساختمان، برج و نما های تاریخی زیادی خورده. تمامی این بناها با زحمت بسیاری بنا شده است. موردی که از هر چیز دیگری چه در بنایی زیبا و یا قسمت های داخلی ساختمان مهم تر می باشد، مصالح ساختمانی مرغوب است. از آنجایی که تامین مصالح ساختمانی با کیفیت حائز اهمیت می باشد. مجموعه شرکت های سنگدانه ایرانیان با سالیان سال تجربه و با به کارگیری مصالح با کیفیت و استاندارد، ماشین آلات مدرن و کاملا اتوماتیک تمامی محصولات راه سازی و ساختمان سازی تولید می کند. از محصولاتی که تولید می شود و توسط اپلیکیشن مصالح ساختمانی در اختیار شما قرار می گیرد، بتن آماده، شن و ماسه، ملات های آماده و انواع بلوک سبک، گچ و رنگ می باشد. شرکت سنگدانه ایرانیان برای راحتی هر چه بیشتر مهندسین و پیمانکاران و خیلی از مزایای دیگر اپلیکیشن مصالح ساختمانی طراحی کرده.

این مقالات را از دست ندهید:  ماسه شکسته بهتر است یا ماسه طبیعی(ماسه رودخانه ای)؟

چگونه از اپلیکیشن مصالح ساختمانی استفاده کنیم ؟

این اپلیکیشن برای راحتی شما عزیزان طراحی شده. در ابتدا به درخواست شما کارشناس فروش و مدیر فنی شرکت در حضور شما برای مشاوره و … قرار می گیرد. بعد از حضور و مشاهده ی یکسری نقشه و اسناد مورد نیاز پروژه ی شما را متره می کنند. پس از آن طی یکسری آنالیز و محاسبه مشخص می کنند که به چه اندازه و از چه نوعی از مصالح احتیاج دارید. بعد از اجرای این مراحل یک نام کاربری اختصاصی برای شما ثبت خواهد شد. در این زمان شما می توانید نصب و راه اندازی نرم افزاررا شروع کنید.

اطلاعات کاربری و مشخصات و متراژ را در این نرم افزار ثبت می کنید و قرارداد خود را می بندید. بعد از طی این مراحل دیگر می توانید در هر زمان به هر مقداری که می خواهید بتن، ملات آماده، بلوک سبک و …. سفارش دهید. پس از ثبت سفارش فاکتوری برای شما در نظر گرفته می شود که شامل امتیازی برای شما خواهد بود. شاید در حال حاضر سوالی که در ذهن شما نقش می بندد این است که این امتیاز به چه معنا می باشد؟ نسبت به خرید شما هر بار برای شما امتیازی در نظر گرفته می شود که برای شما حکم پول مجازی را دارد. درست مانند یک حساب بانکی. این پول ذخیره می شود و هر زمانی که شما بخواهید می توانید از آن استفاده کنید. و شما می توانید شامل افرادی باشید که تخفیف های ویژه ایی می گیرند. یکی از موارد دیگری که برای شما عزیزان خیلی دغدغه  ایجاد می کند، نحوه ی ارسال و زمان دسترسی آن می باشد. شرکت سنگدانه ایرانیان زمان ایجاد اپلیکیشن مصالح ساختمانی خود فکر حمل و نقل آن هم کرده. در زمان سفارش شما از طریق اپلیکیشن مصالح ساختمانی زمان ارسال مصالح هم می توانید تعیین کنید. درست در زمان تعیین شده با به روز ترین ماشین آلات حمل و نقل و مکانیزه مصالح در اختیار شما قرار می گیرد. خیلی جالبه بدونید که از طریق  … می توانید لحظه به لحظه موقعیت ماشین آلات را بررسی کنید. در زمان رسید محصول به دست شما شرکت سنگدانه ایرانیان یک کارشناس را اعزام می کند تا در زمان بارگیری از مراحل عکسبرداری کنند. این کار برای مشاهده ی کیفیت خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. در ضمن شما در هنگام تحویل ضمانت نامه هم دریافت می کنید.

این مقالات را از دست ندهید:  بلوک سبک دو جداره چیست و چه کاربردی دارد؟

مزایای استفاده از اپلیکیشن مصالح ساختمانی

 1. ایجاد سفارش و تحویل آن در هر زمان و مکانی
 2. گرفتن ضمانت نامه در زمان تحویل
 3. شما می توانید از زمان حرکت تا زمان تحویل موقعیت ماشین آلات مکانیزه را بررسی کنید.
 4. اعزام کارشناس متخصص در محل تحویل برای بررسی رضایت شما عزیزان
 5. بهره مندی از امتیازی که به صورت نقد در حساب شما قرار می گیرد و در زمان دلخواه از آن استفاده می کنید.
 6. بررسی کردن پروژه ی شما توسط فرد متخصص متراژ شده و مصالح مورد نیاز و مقدار آن تخمین زده می شود.
 7. سفارش از طریق اپلیکیشن مصالح ساختمانی …. کاهش هزینه را برای شما دارد.
 8. صرفه جویی از اتلاف زمان
 9. اطمینان کامل از کیفیت و تحویل به موقع
 10. خدمات پس از فروش

توضیحات مربوط به مراحل ثبت نام در اپلیکیشن مصالح ساختمانی IAG

مرحله ی اول: پس از نصب اپلیکیشن صفحه ی اولی که مشاهده می کنید دارای 2 گزینه برای انتخاب می باشد. دو باکسی که یکی شماره موبایل، و دیگری ورود اعضای ویژه می باشد. افرادی که قبل از نصب و راه اندازی اپلیکیشن از مشاوره و بازدید افراد متخصص IAG بهره مند و پروژه ی آن ها متراژه شده، دارای رمز عبور و کاربری هستند. پس در این قسمت اگر مشاوره صورت گرفته باید روی باکس ورود اعضای ویژه کلیک کنید. در غیر اینصورت روی باکس شماره موبایل کلیک کنید.

اپلیکیشن مصالح ساختمانی

مرحله ی دوم: در مرحله ی دوم اگر از طریق شماره ی موبایلتان ثبت نام کرده اید، یک کد فعال سازی برای شما ارسال شده. این کد باید در اپلیکیشن وارد شود تا به عنوان یک کاربر عضو شوید. پس از وارد کردن کد روی باکس فعال سازی کلیک کنید.

اپلیکیشن مصالح ساختمانی

مرحله ی سوم: در این مرحله صفحه ای برای شما باز شده 6 باکس و 2 آپشن در بالای صفحه را دارا می باشد. در بالای صفحه یک کارشناس فروش و یک کارشناس کنترل کیفیت مشاهده می کنید. کارشناس کنترل کیفیت کارشناسی می باشد که اگر در زمان تحویل سفارش خود نارضایتی داشتید، در محل حضور پیدا کرده و مشکلات را حل می کند. 6 باکس مواردی چون ایجاد سفارش، فاکتور، قرار داد، باشگاه مشتریان، موقعیت یابی، درآمد زایی می باشد.  اگر در مراحل اولیه می باشید قطعا گزینه ی ایجاد سفارش را کلیک می کنید.

این مقالات را از دست ندهید:  کارخانه شن و ماسه

اپلیکیشن مصالح ساختمانی

اپلیکیشن مصالح ساختمانی

مرحله ی چهارم: شما در این مرحله می توانید ویرایش پروفایل خود را انجام بدهید. به طور مثال اگر شماره اقتصادی و یا آدرس محل تغییری کند شما می توانید تمامی این موارد را در قسمت ویرایش پروفایل ادیت کنید.

اپلیکیشن مصالح ساختمانی

مرحله ی پنجم: بعد از کلیک سفارش وارد صفحه هایی می شوید که کالا های مورد نیاز شما با تمام مشخصات مانند: وزن آن ها، قیمت واحد، استقامت و … نشان داده شده. و شما با کلیک هر کدام می توانید آن را خریداری کنید.

مرحله ی ششم: در این مرحله باید سفارش خود را ذخیره کنید. اطلاعات کامل خرید خود را تکمیل کرده. و بر اساس تعداد بار وسیله ی حمل و نقل مشخص شده و طبق عکس باکس های مورد نیاز را به درستی پر کنید.

مرحله ی هفتم: در این مرحله تمامی سفارشات شما با ذکر تاریخ مشخص خواهد شد. در واقع فاکتورهایی برای شما عزیزان ایجاد شده.

مرحله ی هشتم: این مرحله در واقع مرحله ی در آمد زایی می باشد. چرا به این مرحله درآمد زایی می گویند؟ چه کاری باید انجام دهید تا به درآمد زایی برسید؟ شما در این مرحله می توانید به دوستان و آشنایانی که در این صنف هستند در صورت رضایت شما اپلیکیشن مصالح ساختمانی
IAG را معرفی کرده. ازاین طریق شما می توانید با خرید آن ها امتیازی که به صورت نقدی برای خرید شما مورد استفاده قرار می گیرد بهره مند شوید.

در مراحل آخر: شما در مراحل پایانی می توانید مشاهده کنید که با خریدتان چه مقدار امتیاز کسب کرده اید. شما با این امتیازها مجانی از اپلیکیشن ما خریداری کنید.

 

 

امیدواریم توانسته باشیم به شما در استفاده از این اپلیکیشن کاربردی کمک کرده باشیم.

 

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =

سوالی دارید؟ تماس بگیرید