خدمات پیمانکاری و دیوارچینی در تهران IAGCO

خدمات پیمانکاری و دیوارچینی در تهران

سازنده انواع بلوک سبک سیمانی
انواع بلوک سبک سیمانی + تصاویر و خرید آنلاین
شهریور ۲۰, ۱۳۹۸
تحقیق در مورد شن و ماسه ساختمانی
نکات مهم در خرید شن و ماسه ساختمانی
شهریور ۲۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

خدمات پیمانکاری و دیوارچینی در تهران

خدمات پیمانکاری و دیوار چینی

خدمات پیمانکاری و دیوار چینی

خدمات و پیمانکاری دیوارچینی در تهران: دیوار چینی یکی از بخش های مهم و اصلی در ساختمان سازی می باشد. محلی که دیوار چینی در آن انجام می شود باید کاملا تمیز باشد و هیچ گونه گیاهی نروید , که برای جلوگیری از این موضوع می توان پی دیوار را قبل از شروع کار با خاک آهک پوشاند. با این کار دیوار سست نمی شود. دیوار ها به عنوان جداسازی فضا های داخلی و یا جداسازی محیط و فضای داخلی از محیط بیرونی استفاده می شوند.

خدمات و پیمانکاری دیوار چینی

شرکت سنگدانه ایرانیان آماده ارائه خدمات و پیمانکاری دیوارچینی و اجرای کلیه خدمات ساختمانی که شامل مشاوره و طراحی و مدیریت و اجرای پروژه ساختمانی و ویلایی و محوطه سازی می باشد. تمام خدمات پیمانکاری ساختمانی و بازسازی و تعمیرات کلی و جزیی انواع ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی همچنین تعمیراتی جزیی و کلی از قبیل رفع مشکل نم حمام و توالت ، کاشی کاری و نصب سرامیک کف حمام و توالت و آشپزخانه ، و همچنین خدمات تخریب و نوسازی ساختمان و ویلا  پذیرفته می شود. در صورت نیاز به برآورد دقیق هزینه های ساخت آپارتمان و ویلا و بازسازی و تعمیرات ساختمان می توانید با شماره های درج شده در سایت با ما تماس حاصل فرمایید تمام خدمات مشاوره و برآورد هزینه به صورت کاملا رایگان می باشد.

خدمات و پیمانکاری دیوار چینی

خدمات و پیمانکاری دیوار چینی

خدمات دیوار چینی با سنگ

دیوار چینی با سنگ نوعی از دیوارچینی می باشد که در نواحی کوهستانی و اطراف رودخانه های کم عمق معمولا از این نوع دیوار چینی استفاده می شود. از دیوار های سنگی معمولا برای ساختمان های سنگی, ساخت دیوار برای جلوگیری از ریزش کوه در کنار جاده ها و حصار کشی استفاده می شود.

دیوار سنگی انواع مختلفی دارند :

 • دیوارچینی سنگی با رج های نا برابر
 • دیوارچینی سنگی با ردیف های قواره
 • دیوارچینی سنگی با نمای موزائیک
 • دیوارچینی با سنگ وبتن
 • دیوارچینی با پشتواره
 • دیوار سنگی خشکه یا گابین سازی
 • دیوار سنگ وآجر
 • دیوارچینی سنگی با رج های یکنواخت
این مقالات را از دست ندهید:  قیمت دیوار چینی سوله با بلوک سیمانی

سنگ های ساختمانی رنگ ها و خواص متفاوتی دارند. هنگام استفاده از سنگ های ساختمانی برای دیوارچینی باید شکل ظاهری  وبافت ،مقاومت،دوام ،سختی وتخلخل آن را مد نظر قرار داد.

خدمات دیوار چینی با سنگ

خدمات دیوار چینی با سنگ

خصوصیات سنگ مصرفی در دیوارچینی

سنگ ها برای دیوار چینی باید دارای بافت طبیعی و سالمی باشند. همچنین باید شیار,  ترک و رگه های سست نداشته باشد تا در برابر هوازدگی خراب نشود. همچنین عدم پوسیدگی و همگن و یکنواخت بودن سنگ و عدم حل شدگی در آب نیز باید جزء ویژگی های سنگ مصرفی مورد نظر باشد.

سنگ های ساختمانی که برای نما استفاده می شوند، بایستی میزان ضریب انبساط حرارتی کانی های مختلف سنگ وهمچنین ملات پشت آن به هم نزدیک باشند تا از خرد شدن سنگ وجدا شدن آن از ملات جلوگیری شود.

خدمات دیوار چینی با آجر

زمانی که درجه حرارت هوای محل پروژه و مواد مصرفی کمتر از 5 درجه سانتی گراد باشد شروع کارمجاز نیست. اما در صورتی که وسایل مناسب و کافی برای ایجاد گرمای کافی و یا عایق نمودن محل پروژه و یا مواد مصرفی موجود باشد می توان شروع به کار کرد.

آماده کردن بستر زیرین: کلیه سطوح زیرین که کارهای بنایی بر روی آن انجام می شود باید قبل از شروع به کار کاملاً تمیزو مرطوب شود.

ملات: ملات باید در همه سطوح افقی به طور یکنواخت و مساوی پخش شود. ملات را نباید بیش از اندازه لازم جلوتر از محل آجر کاری پخش نمود تا ملات قبل از قرار دادن آجر سفت نشود. ملات سخت شده که از روی داربست‌، کف یا از محل‌های دیگر برداشته شده باشد نباید استفاده گردد.

این مقالات را از دست ندهید:  خواص عمومی مصالح ساختمانی

در دیوار چینی با آجر,آجر ها باید کاملا تراز و با ضخامت یکسان  چیده شوند. در آجر کاری نما ضخامت آجر ها نباید از 12 میلی متر تجاوز کند. آجرکاری حاصله باید کاملاً شاقول و مطابق با ابعاد‌، جهت نشان داده شده در نقشه‌ها باشد. و سطح عمودی هر آجر را قبل از نصب باید با لایه‌هایی از ملات پوشانید و سپس با استفاده از ماله کمی در ملات فرو برده و در محل خود قرار داد.

آجر چیده شده نباید پس از سخت شدن یا حتی خود گیری اولیه ملات در جای خود حرکت داده شود‌. جایگزینی نهایی آجر باید درزمانی انجام شود که ملات هنوز شروع به خشک شدن نکرده و شل است.

خدمات دیوار چینی با آجر

خدمات دیوار چینی با آجر

خدمات دیوار چینی با بلوک سبک

دیوار چینی با بلوک سبک به دلیل سادگی و ارزانی نسبی، رایج ترین رو ش های ساخت دیوار در ایران می باشد. عرض تیغه با توجه به موقعیت ساخت دیوار و عملکرد عایقی (صوتی و حرارتی) مورد انتظار از دیوار انتخاب می شود.

دیوار چینی با بلوک سبک معمولا با ملات ماسه سیمان با نسبت اختلاط 1 به 6انجام می شود. ضوابط فنی در ساخت دیوار با بلوک سبک نیز اهمیت بسیاری دارد.

در برخی ساختمان ها بر خی از ضوابط اجرایی مهندسی سازه های بنایی رعایت نمی شود. به همین دلیل گاهی کار فرمایان به دلیل عایق نبودن صوتی دیوار ها شاکی هستند.

علاوه بر این اگر به شیوه صحیح مهار جانبی دیوار اجرا نشود دیوار در مقابل زلزله تخریب می شود. روش های نوین دیوار چینی و دیوارکشی بنایی با مصالح جدید مانند بلوک بتنی سبک (هبلکس) باعث بالا رفتن سرعت دیوار چینی می شود. همچنین این بلوک ها عایقی مناسب برای صوت و حرارت می باشند. بلوک های سبک توسط چسب مخصوص به یکدیگر متصل می شوند و به سادگی با اره کردن به ابعاد دلخواه تبدیل می شوند.

خدمات دیوار چینی با بلوک سبک

خدمات دیوار چینی با بلوک سبک

استعلام قیمت هر متر مربع دیوار چینی ساختمان در سال 98

پارامتر های مختلفی بر روی قیمت دیوار چینی تاثیر گذار است. یکی از این آیتم ها مصالح مصرفی در دیوار چینی می باشد. از جمله آجرهای فشاری , آجر های سفالی بلوک های سیمانی و لیکا که هر کدام قیمت و شیوه کار مخصوص به خود را دارند.

این مقالات را از دست ندهید:  قیمت بلوک سبک، خرید بلوک سبک ساختمانی

همچنین اجرت پروژه نیز از عوامل مهم در تعین قیمت هر متر مربع در دیوار چینی ساختمان در سال 98  می باشد. عوامل موثر در اجرت پروژه عبارتند از :

 • موقعیت پروژه
 • نوع مصالح
 • میزان ساعت کار
 • ارتفاع پروژه ساختمانی
 • متراژ و حجم کار
خدمات دیوار چینی پاورپوینت

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد دیوارها، ساختارهایی پیوسته، محکم و استوار می باشند که ازمصالح مختلفی از قبیل آجر، سنگ، بتن، چوب یا فلز و غیره ساخته می شوند. روزانه 30 متر مربع دیوار توسط بنا یا یک کارگر با بلوک لیکا و سفال چیده می شود. شما می توانید مراحل ساخت دیوار و انواع دیوار ها از نظر سازه, دیوارهای سنگی از نظر سنگی با رج های قواره  یا  نامساوی و دیوارهای بتنی  را در یک فایل پاورپوینت تهیه کرده و ببینید تا بیشتر و بهتر مطالب خوانده شده را درک نمایید.

امیدواریم از این مقاله از وبسایت IAGCO اطلاعات لازم را کسب نموده و توانسته باشیم به دانش شما در این حوزه کمک کرده باشیم.

درصورت داشتن هر گونه سوال میتوانید از طریق کامنت ها اقدام نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهند داد.

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

سوالی دارید؟ تماس بگیرید