مرکز فروش مصالح ساختمانی در تهران | IAGCO

مرکز فروش مصالح ساختمانی در تهران

لیست مصالح ساختمانی سنگ
کامل ترین لیست مصالح ساختمانی
اسفند ۲۲, ۱۳۹۷
اپلیکیشن مصالح ساختمانی
اپلیکیشن مصالح ساختمانی IAGCO
اسفند ۲۶, ۱۳۹۷
نمایش همه

مرکز فروش مصالح ساختمانی در تهران

فروش مصالح ساختمانی در تهران

فروش مصالح ساختمانی در تهران

مجموعه سنگدانه ایرانیان با بیش از سی سال تجربه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیشرو در زمینه تولید و مرکز فروش مصالح ساختمانی در تهران و در سراسر ایران می باشد. بسیاری از پیمانکاران، مهندسان و معماران مصالح ساختمانی مورد نیاز خود را از این مجموعه خریداری می کنند. فروش بالای مصالح ساختمانی مجموعه سنگدانه ایرانیان  به دلیل قیمت مناسب در کنار کیفیت بالای مصالح می باشد. این مجموعه با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه تولید و فروش مصالح ساختمانی تمام سعی و تلاش خود را به کار بسته تا رضایت مشتریان خود را به دست آورد. مجموعه IAG در زمینه تولید و عمده فروشی مصالح ساختمانی فعالیت می کند و مصالح ساختمانی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود در سر تا سر ایران عرضه می کند.

همانطور که در جریان هستید، فعالیت در زمینه ساخت و ساز و تولیدات مصالح ساختمانی بسیار سود ده می باشد، همین دلیلی است برای حضور بسیاری از افراد غیر متخصص در این زمینه، که نتیجه آن افزایش قیمت مصالح ساختمانی و در نتیجه ساختمان ها و همچنین کاهش کیفیت مصالح ساختمانی و در نتیجه کاهش کیفیت ساختمان ها می باشد، بنابراین در صورتی که قصد خرید مصالح ساختمانی دارید، حتما قبل از خرید از کیفیت بالا و قیمت مناسب آن اطمینان حاصل کنید. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع مصالح ساختمانی که مجموعه سنگ دانه ایرانیان به فروش می رساند، آشنا کنیم.

انواع مصالح ساختمانی مجموعه سنگدانه ایرانیان

 • انواع سنگدانه که شامل سنگدانه پومیس، سنگدانه پرلیت و سنگدانه اسکوریا می باشد.
 • شن ماسه
 • بلوک سبک
 • ملات آماده بنایی
 • پوشش ضد حریق
 • قطعات پیش ساخته بتنی که شامل جدول پرسی، کفپوش بتنی و نیوجرسی می باشد
 • گچ و پلاستر
 • رنگ درسا

در ادامه این مطلب توضیحات مختصری در رابطه با مصالح ساختمانی که مجموعه سنگدانه ایرانیان به عنوان مرکز فروش مصالح ساختمانی به فروش می رساند، به عرض شما می رسانیم.

شن و ماسه سنگدانه ایرانیان

شن و ماسه از جمله کاربردی ترین و پر استفاده ترین مصالح ساختمانی می باشند، مجموعه سنگدانه ایرانیان انواع مختلف شن و ماسه را در دانه بندی های مختلف و مطابق با استاندارد های شن و ماسه تولید و به فروش می رساند. اصولا شن و ماسه به دو دسته شن و ماسه طبیعی و شن و ماسه بازیافتی تقسیم می شوند. شرکت iag  در تولید همه انواع شن و ماسه فعال می باشد، و آن ها را مطابق استانداردها  و با بالاترین کیفیت تولید کرده و به صورت عمده به فروش می رساند.

این مقالات را از دست ندهید:  خواص عمومی مصالح ساختمانی

شن و ماسه مصنوعی

بلوک سبک سنگدانه ایرانیان

از دیگر محصولات مجموعه سنگدانه ایرانیان که با بالاترین کیفیت تولید و عرضه می شود، بلوک سبک می باشد. بلوک سبک مجموعه سنگدانه ایرانیان که از مواد عایق ساخته می شود، نسب به آب نفذناپذیر می باشد و شما می توانید از این بلوک ها در هر شرایط آب و هوایی، حتی آب و هوای مرطوب استفاده کنید، بدون آنکه خواص عایق صوت و گرمایی آن دچار افت شود.

بلوک سبک سنگدانه ایرانیان

ملات آماده بنایی سنگدانه ایرانیان

ملات آماده بنایی سنگدانه ایرانیان، که مناسب برای چسباندن انواع اجر و بتن می باشد، این ملات آماده یک ملات پایه سیمانی می باشد. استفاده از ملات از پیش ساخته به دلیل سهولت کاربرد و راحتی استفاده موجب افزایش سرعت می شود. ملات آماده سنگدانه ایرانیان مطابق استاندارد های EN 998-2 و استاندارد ملی ایران 706-2  می باشد.

قطعات پیش ساخته سنگدانه ایرانیان

شرکت سنگدانه ایرانیان که یکی از بزرگترین مجموعه ها در تولید قطعات پیش ساخته بتنی می باشد، با بهره گیری از جدیدترین تکنولوزی های صنعت ساخت و ساز اقدام به تولید قطعات پیش ساخته از جمله قطعات بتنی پوشش سطوح، کفپوش بتنی و نیوجرسی می کند.

گچ و پلاستر سنگدانه ایرانیان

از دیگر محصولات مجموعه سنگدانه ایرانیان گچ و پلاستر می باشد، این مجموعه که نمایندگی محصولات گچ ابریشم را به عهده دارد، محصولات این مجموعه را که مطابق استانداردهای مورد نیاز، با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تهیه می شوند، در اختیار پیمانکاران قرار می دهد.

پوشش ضد حریق 

پوشش ضد حریق از دیگر محصولات مجموعه سنگدانه ایرانیان می باشد، مقاومت ساختمان ها و سازه ها را افزایش می دهد، نتیجه استفاده از پوشش ضد حریق کاهش خسارات جانی و مالی می باشد. مجموعه IAG پوشش ضد حریق را در انواع مختلف و با بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت تهیه می کند و آن را در اختیار کارفرمایان و پیمانکاران قرار می دهد.

این مقالات را از دست ندهید:  اجرای دیوار چینی با بلوک سبک در تهران

عمده فروشی مصالح ساختمانی

مجموعه سنگدانه ایرانیان به عنوان یکی از بزرگترین و برترین مجموعه های تولید و فروش عمده مصالح ساختمانی فعالیت می کند. بسیاری از پیمانکاران و کارفرمایان پروژه های بزرگ مصالح ساختمانی مورد نیاز خود را از طریق این مجموعه تهیه می کنند. مجموعه سنگدانه ایرانیان که به واسطه کیفیت بالای محصولات و خدمات و همچنین قیمت مناسب محصولات شناخته می شود، مصالح ساختمانی مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن تهیه می کند و در تمام نقاط ایران به شما تحویل می دهد.

مشتری مداری، ارتقای کیفیت محصولات مطابق بالاترین استانداردها، ارائه مقرون به صرفه ترین قیمت ها به مشتریان از اهداف مجوعه سنگ دانه ایرانیان می باشد.

در صورتی که نیاز به خرید مصالح ساختمانی به صورت عمده و با مناسب ترین قیمت دارید، مجموعه سنگدانه ایرانیان می تواند، اولین انتخاب شما باشد.

فروش اینترنتی مصالح ساختمانی

امروزه دنیای تکنولوژی به تمامی عرصه ها و جوانب مختلف آن وارد شده و فضاهایی برای کمک به پیشرفت کسب و کار ها ایجاد کرده است.با قبول این مهم که بسیاری از افراد همچنان تمایل به خرید به روش های سنتی دارند،باید به این نکته اشاره کنیم که بیش از 70 درصد افرادی که قصد خرید کالایی را (حتی به صورت سنتی)دارند، حتما برای برآورد هزینه و دریافت اطلاعات بیشتربه فضای وب سر می زنند.به دنبال این موضوع شرکت بزرگ سنگدانه ایرانیان اقدام به گسترش فضای کسب و کار خود در فضای اینترنت کرده است و فروش اینترنتی مصالح ساختمانی نیز به سبد خدمات این شرکت اضافه گردیده.بر این اعتقاد هستیم که فروش اینترنتی مصالح مزایا و امتیازاتی دارد که آن را نسبت به فروش به روش قدیمی متمایز جلوه می دهد.در ادامه به مزایای فروش اینترنتی در صنعت ساخت و ساز خواهیم پرداخت.

این مقالات را از دست ندهید:  کارخانه تولید بلوک سبک و نحوه تولید آن

فروش اینترنتی مصالح ساختمانی

مزایای فروش اینترنتی مصالح ساختمانی

 • در فروش های اینترنتی در صورت معتبر بودن وبسایت مقصد،می توان خرید مطمئن تری انجام داد.چرا که وبسایت های اینترنتی در این حوزه،چنانچه از اعتبار لازم برخوردار باشند،دیگر نمی توانند محصول بی کیفیت به شما عرضه کنند و یا در رساندن محصول به شما بد قولی کنند!به علاوه آنکه در فروش به روش سنتی،تنها در ساعات مشخصی می توانید به محل خرید مراجعه کنید.اما در فروش اینترنتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید محصول خود را بررسی کنید و برای خرید اقدام نمائید.
 • فروش اینترنتی وبسایت های عرضه کننده مصالح ساختمانی به شما این امکان را می دهند تا محصولات را بدون مراجعه حضوری ببینید،ارزیابی کنید و از همه مهم تر اطلاعات کاملی از محصول را در همان وبسایت مشاهده نمائید و آن را با محصولات هم نوعش مقایسه کنید و تحلیل کنید.
 • مراکز فروش اینترنتی مصالح ساختمانی معمولا امتیازاتی مانند مشاوره رایگان برایتان در نظر خواهند گرفت،بدین ترتیب که محصولی را که مد نظر دارید را انتخاب می کنید و سپس با مرکز توزیع اینترنتی مصالح ساختمانی تماس حاصل نموده و از کارشناسان این حوزه درخواست راهنمایی می کنید تا بتوانید محصولتان را با اطمینان کامل خریداری نمائید.
 • در خرید های اینترنتی در نظر داشته باشید که مهمترین گزینه می تواند خواندن نظر دیگر خریداران یا مصرف کنندگان باشد.همین موضوع می تواند به شما راهنمایی اساسی در حوزه خرید بدهد

فروش اینترنتی مصالح ساختمانی در IAG

مجموعه IAG پیوسته به دنبال آسایش و راحتی مشتریان از طریق افزایش خدمات می باشد. از جدیدترین خدمات مجموعه IAG فروش محصولات و مصالح ساختمانی به صورت اینترنتی و با کمک اپلیکیشن فروش مصالح ساختمانی IAG می باشد، در واقع شما می توانید به کمک اپلیکیشن خرید مصالح ساختمانی IAG خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن اقدام به ثبت سفارش مصالح ساختمانی مورد نیاز خود کنید. با کلیک بر روی اپلیکیشن مصالح ساختمانی IAG  می توانید به اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با نحوه کارکر  اپلیکیشن IAG دست پیدا کنید.

IAG company

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هفده =

سوالی دارید؟ تماس بگیرید