بلوک سنگین سیمانی چیست؟ + لیست قیمت | IAGCO

بلوک سنگین سیمانی چیست؟ + لیست قیمت

بلوک باغی
بلوک باغی و کاربرد آن + لیست قیمت
دی ۵, ۱۳۹۹
قیمت بلوک سبک گیلان | خرید بلوک سبک گیلان
خرید بلوک سبک گیلان + لیست قیمت
دی ۱۱, ۱۳۹۹
نمایش همه

بلوک سنگین سیمانی چیست؟ + لیست قیمت

بلوک سیمانی سنگین چیست

بلوک‌های سیمانی مصالح ساختمانی هستند که اغلب برای ساختن دیوار و دیوار چینی از آن‌ها استفاده می‌شود؛ این بلوک‌های سیمانی از ترکیب آب، ماسه و سیمان تولید می‌شوند و کیفیت آن‌ها نیز با توجه به مواد به کار رفته در ساختار آن‌ها، متفاوت خواهد بود. در این مقاله قصد داریم درباره نوعی از بلوک سیمانی که بلوک سیمان سنگین نام دارد، اطلاعاتی را ارائه کنیم.

قبل از هر چیزی بگوییم که، بلوک سیمانی سه نوع دارد؛ نوع اول، بلوک سیمانی سبک، نوع دوم بلوک سیمانی نیمه سبک و نوع سوم بلوک سیمانی سنگین؛ در این مقاله، تمامی توضیحات مربوط بلوک نوع سوم است و کاری به دو نوع دیگر، نخواهیم داشت.

بلوک سیمانی سنگین

بلوک سنگین سیمانی

در ساختار این نوع بلوک، بتن به کار رفته است و یکی از اصلی‌ترین مواد و مصالح تشکیل دهنده آن محسوب می‌شود؛ بدون شک به دلیل به کار رفتن بتن در ساخت این بلوک، وزن آن نسبتا زیاد خواهد بود و برای سازه‌های سنگین، چندان مناسب نیست.

نحوه ساخت بلوک سنگین

همانطور که گفته شد، در ساختار بلوک سنگین، بتن به کار رفته است؛ این بتن با استفاده از پر کننده‌های شن و ماسه در بلوک سنگین استفاده شده است و وزن آن را نسبت به دیگر بلوک‌ها، افزایش داده است.

فواید استفاده از بلوک سنگین

فواید بلوک سنگین سیمانی

استفاده از این نوع بلوک می‌تواند شما را از نظر زمان، بسیار جلو بیندازد و به نوعی برای شما زمان را ذخیره و صرفه جویی کند؛ بلوک سنگین با توجه به ابعاد بزرگی که دارد، می‌تواند فضای بسیار بیشتری را بگیرد و همین امر باعث می‌شود تا دیوار چینی با سرعت بسیار بالاتری انجام شود.

یکی دیگر از فواید استفاده از بلوک سیمانی به ویژه نوع سنگین آن، انتقال ندادن صدا است؛ این بلوک‌ها عایق بسیار مناسبی برای صدا و صوت به حساب می‌آیند و خیال شما از نظر انتقال صدا و یا مشکلات صوتی، کاملا راحت خواهد بود.

این مقالات را از دست ندهید:  مقایسه قیمت انواع بلوک

همچنین انتقال گرما و حرارت نیز به سختی با وجود این بلوک‌ها انجام می‌گیرد؛ شما می‌توانید با استفاده از بلوک سنگین، از انتقال گرما و حرارت در فصول گرم سال جلوگیری کنید. این رقم از بلوک، علاوه بر عایق صدا و صوت بودن، عایق خوبی برای گرما و حرارت است.

همانطور که در توضیحات بالا گفتیم، استفاده از بلوک سیمانی می‌تواند صرفه جویی در زمان را برای شما به همراه داشته باشد و باعث سریع‌تر پیش رفتن کارهای دیوار چینی و ساختمان سازی شود.

مسلح کردن بلوک سنگین نیز بسیار راحت است؛ مسلح کردن این بلوک‌ها با استفاده از میلگرد و سوراخ‌هایی که بر روی بلوک قرار دارد، انجام خواهد شد. بدون شک یکی از اصلی‌ترین فواید استفاده از این نوع بلوک، مسلح کردن راحت آن خواهد بود.

حمل مناسب هم یکی دیگر از فواید این بلوک است که در ادامه برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

پیشنهاد میکنیم مقاله مزیت های بلوک سنگین سیمانی را نیز مطالعه کنید.

کاربرد بلوک سنگین

بلوک سنگین برای دیوار کشی، دیوار چینی، ساخت جدول، جدول کشی و جدول چینی، دیوارهای پارکینگ، دیوار کشی باغ‌هایی با مساحت‌های بسیار زیاد، کانال آبیاری و … کاربرد دارد و به کار گرفته می‌شود.

مطمئنا به دلیل سرعت بیشتر در دیوار چینی، استفاده از این بلوک به انتخاب اول و اصلی باغداران و بنا‌ها تبدیل شده است و اکثر آن‌ها برای دیوار کشی و دیوار چینی، از این بلوک استفاده می‌کنند.

عملکرد بسیار عالی بلوک سنگین سیمانی باعث شده است تا استفاده از آن روز به روز افزایش پیدا کند و افرادی که از این بلوک استفاده نمی‌کردند، به سمت آن گرایش پیدا کنند و از فواید آن، بهره‌مند شوند.

این مقالات را از دست ندهید:  نحوه دیوار چینی با انواع سنگ (توضیحات جامع)

لازم به ذکر است که جایگزین کردن برای این بلوک، کار بسیار سخت و حتی غیر ممکنی خواهد بود؛ به دلیل عملکرد فوق العاده و کیفیت بالایی که بلوک سنگین دارد، نمی‌توان مصالح مشابه به این را پیدا و جایگزین نمود.

خرید بلوک سنگین سیمانی

شما می‌توانید از سایت ما، بلوک سنگین سیمانی خود را با بهترین کیفیت خریداری نمایید؛ خرید تناژ بلوک سنگین از ما، امکان پذیر خواهد بود و می‌توانید تناژ بلوک سنگین را با بهترین قیمت از ما خریداری کنید.

اکثر افرادی که برای خرید بلوک سنگین سیمانی به ما مراجعه می‌کنند، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های‌شان، حمل این بلوک‌ها خواهد بود؛ باید بگوییم که حمل بلوک سنگین بسیار راحت است و نیاز به انجام کار خاص و یا شدیدی ندارد.

همان طور که گفتیم، حمل آسان یکی از مزیت‌های اصلی و بی‌نظیر این نوع بلوک به حساب می‌آید که باید در هنگام خرید به آن دقت شود؛ شما باید نکاتی را هنگام خرید این رقم از بلوک بدانید و این نکات را هنگام انتخاب بلوک فراموش نکنید.

مشاوره خرید بلوک سبک و بلوک سنگین

قیمت بلوک سنگین

قیمت قیمت بلوک سیمانی سنگین با توجه به کیفیت و جنس آن، متفاوت خواهد بود؛ ما تضمین می‌کنیم که بهترین بلوک سیمانی سنگین را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت، به دست شما مشتریان گرامی برسانیم.

مطمئن باشید که با خرید بلوک سنگین و هر نوع بلوک دیگری از ما، خیال‌تان از نظر بالا بودن کیفیت و مناسب بودن قیمت، راحت خواهد بود و نمی‌توانید مکان‌های دیگری را پیدا کنید که بلوک‌های ارائه شده آن‌ها نسبت به ما، کیفیت بهتر و قیمت پایین‌تری داشته باشد.

جمع بندی نهایی

به دلیل فواید زیاد بلوک سنگین و البته سرعت بخشیدن به دیوار چینی، استفاده از این نوع بلوک میان تمامی افرادی که قصد ساختن مکانی را دارند، رواج پیدا کرده است و مصرف کنندگان آن، روز به روز در حال افزایش هستند و مطمئنا بلوک سنگین سیمانی، محبوبیت بسیار زیادی را در بازار مصالح ایران کسب کرده است.

این مقالات را از دست ندهید:  مزیت های بلوک سنگین سیمانی چیست؟

شما نیز اگر می‌خواهید از بلوکی استفاده کنید که عایق گرما و عایق صدا باشد و با ابعاد بزرگ خود، به کار سرعت ببخشد و همچنین حمل بسیار راحت و آسانی داشته باشد، بدون شک تنها انتخاب شما بلوک سیمانی سنگین خواهد بود. این بلوک، تمامی ویژگی‌هایی که گفته شد را به صورت یک‌جا دارد و می‌تواند از هر نظر، به شما سود برساند.

اگر بتوانید نکاتی را که در دیگر مقاله سایت درباره خرید بلوک سنگین گفته شد را رعایت کنید، مطمئن باشید می‌توانید بلوک با کیفیتی را خریداری کنید و از آن در دیوار چینی و دیوار کشی استفاده کنید.

شما می‌توانید دیگر مقاله ما را با عنوان ” مقایسه ضریب انتقال حرارت انواع بلوک ” مطالعه کنید و با استفاده از نکاتی که گفته شد، خرید خود را انجام دهید.

wordplays

 

سوالات متداول

بلوک سنگین چیست؟

این بلوک‌های سیمانی از ترکیب آب، ماسه و سیمان تولید می‌شوند و دارای وزن زیادی نسبت به بلوک های سبک می باشند.

کاربردهای بلوک سنگین چیست ؟

بلوک سنگین برای دیوار کشی، دیوار چینی، ساخت جدول، جدول کشی و جدول چینی، دیوارهای پارکینگ، دیوار کشی باغ‌هایی با مساحت‌های بسیار زیاد، کانال آبیاری و … مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه خرید بلوک سنگین iag

شما می تونید از طریق شماره های درج شده در وبسایت با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سفارش خود را ثبت کنید

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

2 دیدگاه ها

  1. امیر گفت:

    سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدی که قرار داده اید. بنده دانشجو هستم و در رابطه با بلوک، جدول و کفپوش تحقیق می کنم. بسیار ممنون میشم در رابطه با حداکثر اندازه یا دانه بندی شن مصرفی در بلوک، جدول و کفپوش راهنمایی کنید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

سوالی دارید؟ تماس بگیرید