ملات آماده بنایی | IAGCO

ملات آماده بنایی

نام و کد محصول: ملات بنایی M200

توضیحات : ملات بنایی IAG یک ملات پایه سیمانی است که برای چسباندن انواع آجر و بلوک به کار می رود. این محصول نیازمندی های استاندارد EN 998-2 و استاندارد ملی ایران به شماره 706-2 را برآورده می نماید. ملات خشک آماده بنایی I.A.G یک ملات از پیش اختلاط یافته می باشد که به دلیل سادگی و سهولت کاربرد، موجب افزایش سرعت اجرا می شود. ملات بنایی IAG برای چسباندن انواع آجر، بلوک سفالی، بلوک سیلیکاتی، بلوک سیمانی و بلوک های لیکا به منظور ساخت دیوار تیغه یا نما به کار می رود. همچنین برای فرش کردن کف با موزائیک قابل استفاده می باشد. این ملات دارای دوام زیاد و کاربرد آسان است و فقط با افزایش آب آماده مصرف می گردد.

خانه

گالری عکس


اجزای تشکیل دهنده


بسته بندی و انبار:

ملات آماده بنایی M200 شرکت سنگدانه ایرانیان در پاکت های 30 کیلوگرمی بسته بندی و عرضه می شود بدین منظور حمل و انتقال این بسته‌ها به طبقات توسط نیروی کار به مراتب راحت‌تر خواهد بود. پاکت های باز نشده در صورت انبار در مکان های خشک 18 ماه پس از تاریخ تولید قابل استفاده است. توصیه می شود حداکثر 8 پاکت روی هم چیده شود.

با نظر داشتن یک پروژه ساختمانی جهت اجرای دیوار‌چینی با مقدار یکسان از ملات بنایی، حمل و انتقال ملات آماده‌ی M200 نیازمند یک سرویس تریلی بوده در صورتی‌که تهیه این مقدار مصالح جهت اجرا به روش ملات سنتی نیازمند حداقل 6/1 برابر تجهیزات حمل و نقل نسبت به ملات آماده است.

ملات آماده بنایی

امروزه از کیسه جامبو بگ علاوه بر استفاده جهت نگهداری و حمل مواد خشک سیال، در حمل و جابجایی بسیاری دیگر از محمولات و کالاها مورد استفاده قرار می گیرد، بنحوی که این نوع بسته بندی جایگزین استفاده از پالت در نگهداری، حمل و نقل و جابجایی محمولات و کالاها شده است.

مهمترین مزایای جامبوبگ شامل موارد زیر می باشد.

1-ایمنی و سهولت در بارگیری
2-عدم افت بار
3-سهولت در جابجایی توسط لیفتراک و جرثقیل و مانند آن
4-حمل سریع و آسان بسته ها
5-امکان حمل با تریلرهای بدون سقف و حفاظ
6-صرفه جویی در هزینه های بسته بندی و حمل و نقل
7-ایمنی مواد در برابر رطوبت و مانند آن
8-امکان نگهداری مواد در کنار یکدیگر در انبار
9-صرفه جویی از نظر اشغال فضای انبار
10-موجودی گیری راحت و فوری
11-امکان استفاده مجدد از کیسه ها

حمل با لیفتراک

انتقال آسان و سریع به وسیله لیفتراک و انواع بالابر

حمل با بالابر

جابجایی محموله ها توسط بالابر ها متمرکز و متحرک

حمل با جرثقیل

راه حل موثر برای حمل همزمان محموله در گمرکات و بندرگاه ها توسط جرثقیل

بسته بندی IAGCO
سوالی دارید؟ تماس بگیرید