قیمت بلوک سبک | خرید بلوک سبک - IAGCO

قیمت بلوک سبک | خرید بلوک سبک

قیمت بلوک سبک، خرید بلوک سبک به صورت آنلاین | شما می توانید از قسمت قیمت بلوک سبک تمامی محصولات ما را مشاهده کرده و در صورت تمایل به صورت آنلاین از شرکت IAG خرید نمایید. محصولات بلوک سبک IAG با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب آماده عرضه به شما مشتریان و همراهان عزیز می باشد. امیدواریم از خرید خود لذت ببرید. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با تیم پشتیبانی از طریق شماره های تماس داخل سایت، تماس حاصل فرمایید.

 
 
 

انواع بلوک سبک بتنی دیوار و ساختمانی

بلوک سبک بتنی همانطور که گفته شد به بلوکی گفته می شود که دارای یک چگالی حداکثر 1700 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد. مواد تشکیل دهنده ی بلوک سبک بتنی: ماسه، سیمان، آب ویکسری دانه هایی مخصوص می باشد. اگر وزن این بلوک ها بیشتر از 1700 بوده و حداکثر به 2000 کیلوگرم بر مترمکعب برسد بلوک نیمه سبک محسوب می شود. طبق یکسری از استانداردها بلوک های سبک سیمانی به 4 دسته تقسیم بندی می شوند.

مشاوره خرید بلوک سبک

خرید بلوک سبک IAG به صورت آنلاین 

شما همراهان عزیز می توانید از طریق فروشگاه ما به صورت آنلاین قیمت بلوک سبک را مشاهده کرده و همینطور به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. 

ما این روند را برای راحتی شما عزیزان فراهم نموده تا بتوانید در بهترین حالت ممکن، از داخل شرکت یا دفتر یا حتی در حین انجام پروژه خود محصول خود را سفارش دهید.

رده ی اول : این رده از بلوک هایی از اینکه در گرمخانه خشک شدند چگالی آن ها یک مقداری بین 500-700 گیلوگرم برمترمکعب قرار می گیرد.

رده ی دوم: بلوک هایی هستند که پس از خشک شدن چگالی آن ها بین 700-1000 قرار می گیرد.

رده ی سوم: مطابق رده های قبلی چگالی بین 1000-1700 را دارد.

و رده ی چهارم هم به همین صورت چگالی بین 1700-2000 را دارد.

البته قابل ذکر می باشد که همانطور که در بالا ی متن ذکر کردیم رده ی چهارم جزء بلوک های نیمه سبک محسوب می شوند.

نکته: استفاده از مصالح ساختمانی سنتی وزنی 6 برابر در مقایسه با استفاده از بلوک سبک برای دیوار را دارد.پس بنابراین در ساختمان های جدید حتما از بلوک دیوار سبک استفاده کنید و برای ساختمان ها قدیمی در باز سازی از آن ها استفاده کنید.

قیمت بلوک سبک | خرید بلوک سبک | قیمت بلوک سبک IAG

مزایای بلوک سبک

  • عایق حرارت و صدا می باشد.
  • در برابر زلزله مقاوم می باشد.
  • درعین حال که سبک وزن می باشد، دوام بالایی دارد.
  • حمل و نقل آسان، قابلیت شکل پذیری از دیگر مزایای آن می باشند.
  • استفاده و نصب آن به شدت ساده می باشد(به علت ابعاد بزرگ این نوع بلوک) که همین موضوع سبب افزایش سرعت عمل می شود.
  • در برابر نفوذ آب، رطوبت و آتش مقاومت بالایی دارد.
  • از سوخت های فسیلی در فرآیند تولید این محصول استفاده نشده است.
  • این بلوک ها سازگاری بالایی با محیط زیست دارند.
  • وزن مخصوص(γ) بلوک سبک پایین بوده و همین امر باعث کاهش بار مرده پروژه و ساختمان می شود.
  • دیگر مزیت بلوک سبک خاصیت برش پذیری آن است.بلوک سبک به راحتی برش داده می شود.این خاصیت در دیوارچینی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و فرآیند را آسانتر می کند.

قیمت بلوک سبک

 قیمت بلوک سبک، در انواع مختلف،متفاوت می باشد.بلوک های سبک بر اساس ضخامت به سه نوع بلوک های 8،بلوک های 10 و بلوک های 15 تقسیم بندی می شود.المان ضخامت در قیمت گذاری بلوک سبک تاثیر گذار خواهد بود.

اساس قیمت بلوک های سبک با ضخامت 8: بلوک های سبک با ضخامت 8 با کاربری دیوار های داخلی و مورد استفاده در سرویس های بهداشتی و با کاهش شاخص صوتی 45db

اساس قیمت بلوک های سبک با ضخامت 10: بلوک های سبک با ضخامت 10 با کاربری استفاده در دیوار های داخلی به دو دسته (از نظر طول) دسته بندی می گردند:

طول 40 سانتی متر: 2 جداره با کاربری و استفاده در دیوار های داخلی

طول 50 سانتی متر: 3 جداره با کاربری طبقه هایی که چند واحدی هستند و خواستار کاهش صوت هستند.این نوع از بلوک های سبک سرعت اجرای بالاتری خواهند داشت.

اسا قیمت بلوک های سبک با ضخامت 15: بلوک های سبک با ضخامت 15 با کاربری دیوار های پیرامونی و گاها دیوار های داخلی.بلوک های 15 به دو دسته (از نظر طول) تقسیم می گردند:

طول 40 سانتی متر: 2 جداره با کاربری استفاده در دیوار های خارجی،پیرامونی و بین واحد های یک طبقه

طول 50 سانتی متر: 3 جداره با کاربری دیوار های پیرامونی،پروژه های احداث شده در مجاورت مدارس،بزرگراه ها(شاخص کاهش صوت بالاتر)،بیمارستان ها و ...

قیمت بلوک های سبک بر اساس دسته بندی های اشاره شده و کاربری آن ها تقسیم بندی می گردد.

سبک وزنی

عایق حرارت

عایق صوت

رفتار در برابر آتش

بیشتر بخوانید

با کاهش وزن، هزینه های سازه ای ساختمان کاهش می یابد و از آنجا که نیروی زلزله وارد بر سازه ارتباط مستقیم با وزن سازه دارد، با استفاده از این محصولات، نیروی موثر زلزله کاهش می یابد. وزن دیوارهای چیده شده با این بلوک نسبت به دیوارهای آجری 5/2 برابر کمتر می باشد.

بیشتر بخوانید

استفاده از این بلوک در عایقکاری دیوارهای پیرامونی، مورد تایید سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور قرار گرفته و بدون استفاده از هرگونه عایق دیگری، دیوار چیده شده با این بلوک به عنوان دیوار عایق همگن محسوب شده و الزامات مبحث 19 مقررات ملی ساختمان را تامین می نماید.

بیشتر بخوانید

به طور کلی در مواردی که تخلخل وجود دارد انرژی ذرات هوایی که در اثر صوت به داخل حفره می رود و از آن خارج می شود، به دلیل ایجاد اصطکاک مستهلک شده و به گرما تبدیل می شود. ویژگی سطح بلوک و خواص سبکدانه باعث جذب صوت می گردد.

بیشتر بخوانید

مقاومت اجزای سازه ای در برابر آتش سوزی براساس مدت زمانی سنجیده می شود که این اجزا می توانند آتش را بدون سوختن و فروریختن تحمل کنند. سبکدانه در دمای 12000 سانتیگراد تولید می شوند و می توانند شوک حرارتی تا دمای 11000 سانتیگراد را تحمل نمایند.

 
 
 
 

قیمت بلوک سبک قزوین

تولید بلوک های سبک در شرکت IAGCO  با رعایت تمامی استانداردها و تکنولوژی روز دنیا در حال انجام می باشد. ما برای عزیزانی که در قزوین ساکن هستند، قادر هستیم تا بهترین بلوک های سبک در ایران را به شما ارائه دهیم. فقط کافی است از طریق شماره تماس های داخل سایت یا از قسمت فروشگاه وبسایت محصولات مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. ما در سریع ترین زمان ممکن آن ها را برای شما ارسال خواهیم کرد.

 
سوالی دارید؟ تماس بگیرید